BAŞKAN YAKA BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ramazan Bayramı sonrasında mesainin ilk gününde Karapınar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi personelleriyle bayramlaştı.

Sosyal mesafe gözetilerek yapılan bayramlaşma programına Belediye Başkan Yardımcısı Halil Aker, Belediye Meclis üyeleri Erol Parlak, Necati Kardeş, Tayfur Altıntaş, Belediye Daire Müdürleri katıldı. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü Personelleriyle Belediye Araç Parkında, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı KOSKİ, Otagar Müdürlüğü ve İtfaiye Personelleriyle bulundukları görev yerlerinde bayramlaşma programı gerçekleşti.

Başkan Yaka, milli ve manevi duyguların pekiştiği bayramların Türk toplumu için önemli bir yer teşkil ettiğini belirtti. Yaka, "Yaşadığımız zorlu süreçte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kadir Gecesi’nde İsrail in Filistin’deki vatandaşlara düzenlediği hain saldırı sonucunda şehit düşen vatandaşlara Allah’tan rahmet diliyorum. Buruk geçen bir bayram yaşamış olsak da Ramazan Bayramı'nızı kutuluyorum." dedi.