BAŞKAN YAKA BELEDİYE PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, Kurban Bayramı sonrasında mesainin ilk gününde Belediyemiz personelleri ile tek tek bayramlaştı.

Başkan Yaka “Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günlerdir. Sevenlerin buluştuğu, küskünlerin barıştığı, şefkat dolu günlerin en hayırlılarından olan Kurban Bayramı, aynı zamanda paylaşmak demektir. Fakiriyle zenginiyle paylaşmayı biliyorsak dargınlıkları giderebiliyorsak ne mutlu bizlere, başta çalışma arkadaşlarım ve aileleri olmak üzere tüm İslam âleminin bayramını tebrik ederim. Nice bayramlarda beraber olabilmeyi temenni ediyorum” dedi.

Bayramlaşma programına Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, Başkan Yardımcımız Halil Aker ve Belediye Daire Müdürleri katıldı. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü Personelleriyle Belediye Araç Parkında, Belediye içindeki görevli Birim Müdürleri, Memur ve İşçilerle ise Belediyemiz Meclis Salonu'nda bayramlaşma programı gerçekleşti.