BAŞKAN YAKA BELEDİYE PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, Ramazan Bayramı sonrasında mesainin ilk gününde Karapınar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi personelleri ile tek tek bayramlaştı.

Başkan Yaka “Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günlerdir. Sevenlerin buluştuğu, küskünlerin barıştığı, şefkat dolu günlerin en hayırlılarından olan Ramazan Bayramı, aynı zamanda paylaşmak demektir. Başta çalışma arkadaşlarım ve aileleri olmak üzere tüm İslam âleminin bayramını tebrik ederim. Nice bayramlarda beraber olabilmeyi temenni ediyorum” dedi.

Bayramlaşma programına Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, Belediye Meclis Üyelerinden Mustafa Kurum, Mustafa Köklüsoy, Erol Parlak, Necati Kardeş, Belediye Daire Müdürleri katıldı. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü Personelleriyle Belediye Araç Parkında, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Koski, Otogar Müdürlüğü, Ulaştırma ve İtfaiye Personelleriyle bulundukları görev yerlerinde bayramlaşma programı gerçekleşti.