BAŞKAN YAKA’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN’A VEDA YEMEĞİ

Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından ilçemizde görev yapan ve emekliliğe ayrılan İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan onuruna veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Garnizon Komutanı Albay Serdar Tavlayan, Cumhuriyet Savcıları ve Hakimler, Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, İlçe Protokol Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerimiz, Zabıta Müdürü Talip Karagöz ve Emniyet Personellerinin katılımları ile gerçekleşti.

Programda konuşan Belediye Başkanımız Mehmet Yaka “1,5 yıllık süre ile beraber görev yaptığımız Emniyet Müdürümüzün emekliliğe ayrılmasından dolayı bu akşam burada veda programında toplanmış bulunmaktayız. Hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. İlçe Emniyet Müdürümüz Nejdet Ercan’a görev süresi boyunca ilçemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Emeklilik hayatında kendisine ailesi ile mutlu ve başarılı bir hayat diliyor, veda programına katılan değerli misafirlerimize teşekkür ediyor hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

İlçe Kaymakamımı Oğuz Cem Murat konuşmasında “Bugün burada emekliliğine ayrılması nedeniyle aramızdan ayrılacak olan Emniyet Müdürümüzün mutluluğunu ve hüznünü yaşıyoruz. Türk Polis Teşkilatı’na birçok hizmetleri bulunan Emniyet Müdürümüz, emniyet teşkilatının çeşitli kademelerinde çeşitli görevlerde bulunmuş, 36 yıllık meslek hayatının son 1,5 yılını ilçemizde geçirmiştir. Ben kendisine hem devletimin adına, hem ilçem adına şükranlarımı, saygılarımı ve hürmetlerimi iletiyorum. Rabbim inşallah sana emeklilik hayatında hayırlı sağlıklı ömür nasip eder. Tekrar yapmış olduğun hizmetlerden dolayı ilçe adına şükranlarımı sunuyor, saygılar sunuyoruz ve veda ediyoruz. Rabbim hayırlı mübarek eylesin inşallah” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan program konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sayın Kaymakamım, Garnizon Komutanım, Belediye Başkanım, Kıymetli Cumhuriyet Savcılarımız ve Hakimlerimiz, Değerli Parti Başkanlarım ve temsilcilerim, Sivil Toplum Kuruluşlarının Kıymetli Temsilcileri, Belediye Meclisimizin Kıymetli Üyeleri ve Saygı Değer Hanımefendiler, Beyefendiler, değerli meslektaşlarım öncelikle bu veda münasebetiyle Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Yaka Beye bu organizasyonu gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum, sizlere de katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyor hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Mensubu olduğum Emniyet Teşkilatı’na 36 yıl hizmet verdiğim için gururlu ve onurluyum” dedi.

Program sonunda Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve İlçe Emniyet Personeli adına Komser Mümin Özev tarafından Emniyet Müdürü Nejdet Ercan ayrı ayrı hediye takdim edilerek program sona erdi.