BAŞKAN YAKA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Belediye Başkanımız Mehmet Yaka uzun yıllar görev yapan ve emekli olan öğretmenleri evlerinde ziyaret ederek öğretmenler günlerini kutladı ve hediye takdiminde bulundu.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, İlçe Kaymakamımız Oğuz Cem MURAT, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL ile birlikte uzun yıllar görev yapan emekli öğretmenlerden Fikri Dağ ve Lütfü Uğur’u evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

Fikri Dağ’a ve Lütfi Uğur’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanımız Mehmet Yaka; “Emekli öğretmenlerimiz şahsında tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Hayatımızı yönlendiren en önemli unsur öğretmenlerimizdir. Öğretmenlerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onların emekleri ve bizlere aktarmış oldukları bilgi birikimleriyle bu günlere geldik. Her birinize minnettarız. İyi ki varsınız. Rabbim emekli öğretmenlerimize sağlıklı ömür, ebediyete intikal eden ve eğitim yolunda şehit olan tüm değerli öğretmenlerimizin mekanlarını cennet eylesin” dedi.

Emekli öğretmenlerin ziyaretlerinden sonra Belediye Başkanımız Mehmet Yaka ve İlçe Kaymakamımız Oğuz Cem Murat 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle vefat eden öğretmenlerimiz Mustafa ÖZTÜRK, Tacettin Öztürk ve Mehmet UNCUOĞLU’nu mezarları başında anılarak dualar ettiler.