BAŞKAN YAKA’NIN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Belediye Başkanı Mehmet Yaka “Mahalle Buluşmaları” kapsamında 20.08.2019 Salı günü Kazanhüyüğü ve Kesmez Mahallelerini ziyaret etti.
Başkan Yaka’ya, Başkan Yardımcısı Halil Aker, Belediye Meclis Üyesi Tayfur Altıntaş, Daire Müdürlerinden Fen İşleri Müdürü İsmail Hakkı Harmancı, Emlak İstimlâk Müdürü Yaşar Ali Selçik, İmar ve Şehircilik Müdürü Nejdet Okumuş, Park ve Bahçeler Müdürü Hakkı Ceyhan ve Temizlik İşleri Personeli İbrahim Verim eşlik etti.

Belediye Başkanımız Mehmet Yaka ziyaret ettiği mahallelerde yaptığı konuşmasında “İlçe merkezine uzak olan dış mahallelerde muhtarlarla ve vatandaşlarla buluşmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Yaka bütün mahallelerimizle istişare içinde olduklarını sorunların çözülmesi için ekibimizle birlikte elimizden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti. İnşallah yeni dönem geçtiğimiz dönemden daha gelişmiş olarak tecrübelerimizle, hizmet ağımızla çok daha ileriye gideceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yaka Kazanhüyüğü Mahalle Muhtarlığına seçilen Ali Özdamar a ve Kesmez Mahalle Muhtarlığına seçilen Hüseyin Uygun a hayırlı olsun temennisinde bulunarak hayırlı hizmetlerin gerçekleşmesini diledi. Bu vesile ile bizlere teveccüh gösteren tüm hemşehrilerime ayrıca bizleri kendi mekanlarında karşılayan Kazanhüyüğü ve Kesmez mahalle muhtarlarına ve mahalle sakinlerine şükranlarımı sunuyorum” dedi. Daha sonra mahalle buluşmaları birlik ve beraberlik mesajları içerisinde son buldu.