BAŞKAN YAKA ÖĞRENCİLERİN İLK DERS HEYECANINA ORTAK OLDU

Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, İlçe Kaymakamımız Oğuz Cem Murat, İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ve Şube Müdürleri Ahmet İçalan, Tahir Ağırgötüren, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Cevat Eke, Adalet Mahalle Muhtarı Şener Çakal ile birlikte Ticaret Borsası İlkokulu ve Duran Sezer Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak olarak öğrencilere eğitim hayatında başarılar diledi.

Başkan Yaka, "Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlara vesile olsun. Sizleri tebrik ediyorum. Yaklaşık 2 yıllık bir aradan sonra yüz yüze eğitime tekrar başlıyoruz. Bu vesileyle Rabbimize şükrediyoruz. Yüz yüze eğitimi hepimiz özlemiştik. Sizler kadar heyecanlı ve sevinçliyiz. Eğitimleriniz her şeyden önemli. Bunun için maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim" dedi.

Ziyaretlerinde dolayı Ticaret Borsası İlkokulu Müdürü Fatih Ocakçı, Duran Sezer Ortaokulu Müdürü Mehmet Balıkçı, Öğretmenler ve öğrenciler İlçe Kaymakamımız Oğuz Cem Murat’a, Belediye Başkanımız Mehmet Yaka’ya, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy ve beraberindekilere teşekkür ettiler.