BAŞKANLARDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE ANLAMLI ZİYARET

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hakan Koçak ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal’ı makamında, Emekli Öğretmenler Duran Ali Gökçe’yi ve Zehra Yurt’u evlerinde ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler günlerini kutladılar.

Ziyaretler de “Öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır" diyerek öğretmenlerin değerini vurgulayan Başkan Yaka "Eğitim, hayatımızın en önemli ihtiyacı, biz aldığımız eğitimle hayatımızı sürdürüyoruz. Bu sebeple öğretmenlerimize çok şey borçluyuz, onlar için ne yapsak azdır. Bizim için çok kıymetliler. Değerleri asla ölçülmez. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, emekli olmuş öğretmenlerimize sağlıklı bir yaşam, görevleri başındaki öğretmenlerimize meslek hayatlarında başarı ve kolaylıklar diliyorum. Terör saldırılarında ve görev sırasında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.

Bu ziyaretin kendisi için en güzel öğretmenler günü hediyesi olduğunu söyleyen emekli öğretmen Duran Ali Gökçe “Bu ziyaret benim için en güzel öğretmenler günü hediyesi oldu. Ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin’e, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar’a ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hakan Koçak’a teşekkür ediyorum” dedi.