İl Milli Eğitim Müdürü´nden Başkan Yaka’ya Ziyaret

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal İle birlikte Belediye Başkanımız Mehmet Yaka’yı makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü Büyük ve Başkan Yaka, Karapınar’daki eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Yaka, “Geleceğe değer katacak bireyler yetiştirebilmemizin en önemli unsuru, çocuklarımızı yenilikçi eğitim olanakları ile buluşturarak onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizlerde Karapınar Belediyesi olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projenin içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte hareket ederek sorunların çözümü noktasında katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret sonrasında Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e ziyaret anısına Karapınar’ın el sanatlarını içeren el dokuması halı hediye takdiminde bulundu.