KARAPINAR BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖGRETMENLERE SABAH KAHVALTISI VERİLDİ

Karapinar Belediyesi ve Karapinar Ilçe Milli Egitim Müdürlügü tarafindan Ilçemizde görev yapan Okul Müdürleri ve Ögretmenlere,2018 - 2019 Egitim Ögretim Yili nedeni ile geleneksel hale gelen sabah kahvaltisi 03.09.2018Pazartesi günü saat 09.00’da gerçeklestirildi.

Kahvalti programina Belediye Baskanimiz Mehmet Yaka, Baskan Yardimcimiz Emre Özsoy, Ilçe Milli Egitim Müdürü Sami Sagdiç, Sube Müdürü Fazli Cankaya, Belediye Meclis Üyesi ve ayni zamanda Özel Karapinar Mimar Sinan Anadolu Lisesi Müdürü Ali Bozakli, Okul Müdürleri ve Ögretmenler katildi.

Açilis konusmasini yapan Ilçe Milli Egitim Müdürü Sami Sagdiç “ 2018-2019 Egitim Ögretim Yilinin baslangicinda Ögretmenlerimizin motivasyonunu artirmak üzere geleneksel hale gelen sabah kahvaltisina katilimlarinizdan dolayi hepinize tesekkür ederim. Burada Egitime ve Ögretime her zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Baskanimiz Mehmet Yaka’ya tesekkür ediyorum. Ögretmenlerimiz bugünden itibaren görevlerine baslamis bulunmaktadir. 17 Eylül 2018 tarihinde de ders basi yapilacaktir. Tüm Müdürlerimiz ve Ögretmen arkadaslarimizla Egitim Ögretim seviyemizi en üst düzeye çikarmaya çalisacagiz. Hepinize basarilar diliyor, saygilar sunuyorum”dedi.

Belediye Baskanimiz Mehmet Yaka " Karapinar Belediyesi olarak ilçenin fiziki görünümü ile ilgili çalismalarin hiz kesmeden devam ettigini ve bunun yaninda egitime de büyük önem verdiklerini belirterek dernekler ve hayirsever vatandaslarimiz tarafindan yapilan egitim yuvalari Okullarimiz teker teker faaliyete geçmektedir. Burada derneklerimizi ve hayirsever vatandaslarimizi gayretlerinden dolayi kutluyorum. Egitim Ögretime desteklerimiz bundan böyle artarak devam edecektir. Bu yilda Egitim Ögretim için ellerinden gelen her türlü yardimi yapmaya hazir olduklarini ve 2018-2019 yeni egitim ögretim yilinin herkese hayirli olmasini diliyor, Ögrencilerimizi, siz kiymetli Ögretmenlerimize emanet ediyoruz”dedi.

2018 Liseye geçis sinavinda üstün basari gösteren Toki Ortaokulu Ögrencilerinden Batuhan Kirboga, Imam Hatip Ortaokulu Ögrencilerinden Meryem Sezgin, Duran Sezer Ortaokulu Ögrencilerinden Muhammet Mustafa Sariboga’ya, 2018 Üniversite Sinavinda ilk 20 Bin’e girerek büyük bir basari gösteren Özel Mimar Sinan Anadolu Lisesi ögrencilerinden Veysel Yesilyurt, Lokman Yerlikaya,Berra Sonkaya, Aysel Sentürk’e , Karapinar Ibrahim Gündüz Anadolu Lisesi Ögrencilerinden Beyza Ertunç, Hayrunnisa Özkan, Ayse Senay Çorakçi, Durdane Sayan, Anadolu Imam Hatip Lisesi Ögrencilerinden Eren Erbas, Osman Hulusi Ates Kiz Imam Hatip Lisesi Ögrencilerinden Hayrunnisa Ivriz, 2018 Yilinda üstün basari göstererek basari belgesi alan egitimcilerden Sehit Oguzhan Aydinbelge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Egitimi Ögretmeni Memis Deniz, Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Türkçe Ögretmeni Enver Saglamer ve Toki Ilkögretim Okul Müdürü Süleyman Karadeniz’e Belediye Baskanimiz Mehmet Yaka ve Ilçe Milli Egitim Müdürü Sami Sagdiç tarafindan ödülleri takdim edildi.