KAYMAKAM KÖKCÜ VE BELEDİYE BAŞKANI YAKA’DAN SEVİNDİREN 23 NİSAN ZİYARETİ

Karapınar Kaymakamı Onur Kökcü, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Hatice Soran ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hulusi Sonkaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle öğrencilerimizi evlerinde ziyaret ederek Bayram coşkularına ortak oldular.

Bu günü evlerinde geçirmek zorunda kalan öğrencilerin kapılarını çalarak günlerini kutlayan Karapınar Kaymakamı Onur Kökcü, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal yaptıkları açıklamada " Çocuklarımızın yüzlerinde beliren bir tebessümü görmek, bizler için büyük bir mutluluk. Ziyaret edemediğimiz ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyoruz."

Ziyaretlerinde 23 Nisan doğumlu olan Perihan Soran’ı evlerinde ziyaret ederek doğum günü ve bayram coşkusunu birlikte kutladılar.

Ziyaretten duydukları mutluluğu dile getiren çocuklar Karapınar Kaymakamı Onur Kökcü, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal’a teşekkür ettiler.