KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI PAZAR YERİNİ DENETLEDİ

Karapınar İlçe Kaymakam Vekili İsmail Demirtaş ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile birlikte Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Sergi ve Sebze Pazarı yerinde korona virüs tedbirlerini denetledi.

Kapalı pazar yerinde incelemelerde bulunan Kaymakam Demirtaş ve Başkan Yaka’ya İlçe Sağlık Müdürü Dr. M.Akif Akyurt, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Zengin, İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan ve Emniyet Personeli, Zabıta Müdürü Talip Karagöz ve Zabıta Personeli eşlik etti. İlçe Kaymakam Vekili İsmail Demirtaş’a alınan tedbirlerle ilgili bilgiler veren Başkan Yaka, vatandaşların hijyenik bir ortamda güvenle alışverişlerini yapabilmeleri amacıyla pazar içerisinde belediye olarak gerekli her türlü tedbiri alarak, titiz bir dezenfekte çalışması yürüttüklerini, pazar içerisinde zabıta görevlileri tarafından denetimlerini sürdürdüğünü belirtti.

Hem esnaflardan hem de vatandaşlardan korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararlara riayet ederek, mutlaka sosyal mesafeyi korumaları ve maske kullanmalarını isteyen İlçe Kaymakam Vekili İsmail Demirtaş, hijyen konusunda da dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.

Kaymakam Demirtaş ve Başkan Yaka pazar içerisinde esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.